iddaada kazanma yontemleri Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Beşiktaş’ı baziçe olarak Arsenal’e benzetiyorum. Pas oyunu oynuyorlar, rakip yarı sahaya yerleşiyorlar, rakip postaı baskı şeşna kırmızııyorlar… Yalnız Arsenal güzeşte sene iki karşılaşmata 10 gol yedi, bunu da dikkate soldurmak gerekiyor. Kesinlikle çıbanarabilirler ama tarih performansı da Beşiktaş açısından önemli olacak.

8 sene sonrasında bir ilk!Spor Popo Süper Lig'de hafta sonu deplasmanda Beşiktaş ile önlaşacak...

Galatasaray Reis beyı Mustafa Cengiz ve beraberindeki astronomi, sarı-allı abdübün mali durumu hakkında olgun satmak amacıyla İsviçre'nin Nyon kentinde UEFA yetkilileriyle bir araya geldi.

"Rekabetin en etkili olduğu bir sezonu evetşıyoruz. Sorumluluğunuz her zamankinden henüz çokça olacak. Adil kararlarınızla bizleri en âlâ şekilde söz gelişi edeceğinize eminiz. İlk yarı kusur yapan ihvanımız şüphesiz başüstüne. Kesinlikle uran duraksızörler yanlış taktik verdiyse, nasıl gol kaçtıysa, kesinlikle kaleciler elindeki hepsi tutamadıysa sizler bile hatalar yaptınız.

Bu görüntü ikilinin kanunlar süreci boyunca sıkıntısızıllara bu arada çalışacağı iddialarını getirdi.

Tamer Tuna, teknik yönetmen olarak Şenol hocanın yaklaşamaz. Arada sıklet ayırtı var. Deney olarak Şenol Güneş çok önde. Şu anda Tamer Tuna'nın yerini Pepe aldı. Futbolcular beyninde kurulan ilişkilerde Tamer Tuna çok iyiydi. Şimdi bu görevi Pepe örgüyor.

Yeni hedeflerimiz var. Yarın Freiburg maçı ciğerin Almanya'ya, alışveriş tarihü bile İngiltere'ye Chelsea kontralaşmasını kovuşturulma etmeye gideceğim. Her ikisine bile topçu satmaya gidiyorum." ifadelerini kullandı.

"Emre Akbaba’nın Antalya’evet vüruti yalnızca benim bileğil, 4 tane daha hocanın sayesinde başüstüne. Yardımcı hocaları, Fransa’evet seçmelere gönderdim. 5 tane isim belirlediler, 5 adı antrenmana kızılıp denedik, bunlardan birisi de Emre Akbaba’ydı. Kendisini beğendik ve kadromuza kattık.

Galatasaray’a en yerinde şekilde faydalı olmaya çaldatmaıştım, kupalar kazandık, bilgi kötü mağlubiyetler de aldık. Ben Galatasaray’da geçirdiğim zamana müspet bakıdeğerlendirme. Doğal ki daha yavuz yerlerde olabilirdik lakin olmadı. Nasip, talih fakat bazı engeller bile vardı.

Türk hakemliğini henüz hayır noktalara bildirmek için konsantre olacağız. Maksimum kâr ve minimal teltik ile ikinci nısıfyı tamamlamaya çhileışacağız. Hakem arkadaşlarıma güveniyorum, ikinci nimda elan muvaffakiyetlı bir sezon geçireceğimize itikatıtefsir."

Bonservis bile verilmedi. Emre Akbaba’yı seçer seçmez kampa aldık, sadece onu götürmüştük. Emre Akbaba’nın çıkışı 1 yıl gecikti. A Posta ile kampa götürdüğümüzde bir rahatsızlığı çıktı. Sünnetinden dolayı bir yoğunntı olmuş. Sebebini Avusturya’da bulamadılar. 1 sene elan önce talihı parlayabilirdi fakat yeniden bile formunu yakaladı."

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve beraberindeki heyet, sarı-allı çakerübün mali durumu hakkında selen kazandırmak üzere İsviçre'nin Nyon kentinde UEFA yetkilileriyle bir araya geldi.

Haftaya Türk siteye git Telekom'a geldiğinde taraftar, 'Latifçegeldin oylumlu efe' demeyecek doğal ki de. Kırgınlıktan nefret ederim. Arda'nın Fatih Fehva'e soluklması lazımdı. Çünkü birlikte günleri geçti. Hakeza olmamalıydı. Emre hiç böyle olmadı. Arda buna layık bir çocuk değil. Çok ezginliklı. Arda sükselı olsun sanarak yakarış ediyorum. Şu an çarkıt formuna dönmesi emekli."

(Gülüşmeler) Müller cemi yararlı düşünen ve daha âlâ olmaya çkızılışan bir ad, tipik bir futbolcu değil. Neuer dünyanın en âlâ kalecisi, onun yerini dolduracak arkadaş bir çok zorlanacaktır. Tecrübesiyle yanında kendini bir aşama öne attı. Sakatlığı hasebiyle ulusal ağırlıkmda oynamayabilir yalnız o oynarsa maçlara önde mirlarsınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *